Barbie & Skipper med tillbehör

Föregående | Översikt | Nästa

776318

BARBIE, SKIPPER, 1960-tal, två dockor, med en ställning, en stor mängd kläder samt diverse tillbehör och accessoarer medföljer

Smärre bruksslitage, fint skick

Ändringar/tillägg
Medföljer originalförpackning i form av väska "Barbie dollcase"

Leksaker, Diverse

Monter 13

776318 - Barbie & Skipper med tillbehör
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (10 bud)
5930208
2 600
5937358
2 400
5930208
5937357
5930208
1 400

1 dag kvar
Avslutas 2020-05-26
21:39   (22:39 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.