Skulptur häst med släde

776316

SKULPTUR, i form av häst och släde med figur, 1900-tal, bemålat, delvis skulpterat trä, höjd ca 20, total längd ca 51 cm

Smärre/obetydliga skador

Diverse

Monter 9

Skulptur häst med släde

Budhistorik (8 bud)
5946201
600
5942969
550
5934140
500
5942966
500
5934140
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.