Oskarströms Linne 3 dlr

776311

DUKTYG, SERVETTER, 3 obrutna längder, Oskarströms Linne, 1960-tal,130x210 cm resp. 250x50 samt 50x50 cm

Oanvända, åldersrelaterad slitage

Ändringar/tillägg
2 originalaskar medföljer

Diverse

Monter 9

Oskarströms Linne 3 dlr

Budhistorik (3 bud)

5945210
5945180
5944851

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.