Anders Palmér

776296

ANDERS PALMÉR (född 1958): Gotland, signerad Palmer, olja på duk, ca 90x130 cm

Rum 1

Anders Palmér

Budhistorik (11 bud)
5932159
6 800
5933912
6 600
5932159
6 400
5933910
6 200
5932159
6 000

Slutpris SEK:
6 800
668 EUR, 741 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.