Gideon Börje oljemålning

776218

GIDEON BÖRJE (1891-1965): Stilleben med hummer, signerad, olja på du, senare uppfodrad, ca 53x63 cm

Fack 42

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (6 bud)
5935653
3 600
5930635
3 400
5930635
2 600
5930634
1 900
5929061

Slutpris SEK:
3 600
353 EUR, 392 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.