Karmstolar "Riksdagen" Gärsnäs

776211

ÅKE AXELSSON, 4 st, ''Riksdagen'', karmstolar, Gärsnäs, stomme i bok, rött skinn, stämplade undertill, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, armstöd med nötning

Möbler, Stolar, Design

Linnégatan 21, Norrköping

Karmstolar

Budhistorik (4 bud)

5937915
5935338
1 300
5934214
5934044
500

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.