Golvlampa

 
 
 
Auktionsnr
776206
 
Beskrivning

GOLVLAMPA, 1950/60-tal, teak och mässing, höjd ca 125 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Golvlampor
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Rum 15
 
 
 
Föregående bildNästa bild
Golvlampa
Klicka för att förstora bilden
 
 
Budhistorik (2 bud)
 
Bud nr
Tid
Bud SEK
5943200
2020-05-25 21:36:24
350
5941161
2020-05-25 09:12:02
300
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2020-05-26 kl 20:21
Slutpris SEK:
350
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
1 500
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK