Skåp 1700-tal

776191

SKÅP, 2 delat, 1700-tal, bemålad furu, invändigt med lådinredning, höjd 183, 96x48 cm

Saknar lås, slitage, lös listdel, bakstycke skador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Skåp 1700-tal

Budhistorik (23 bud)
5945777
16 500
5945775
16 000
5945775
15 500
5945772
15 000
5945774
15 000

Slutpris SEK:
16 500
1 620 EUR, 1 799 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.