Orientmatta persisk

776185

ORIENTMATTA, persisk, ca 186x103 cm

Bruksslitage, fläckar, kantskador

Mattor/Textilier

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Orientmatta persisk

Budhistorik (5 bud)
5950306
500
5949866
450
5949173
5948010
5943631

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.