Karel Appel

Föregående | Översikt | Nästa

776172

KAREL APPEL (Holland 1921-2006)/ efter: Komposition, signerad Appel, 62/100, offsetlitografi, bladmått ca 57x82 cm, oramat blad

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

776172 - Karel Appel
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Karel Appel

Budhistorik (3 bud)

5941185
500
5939524
450
5939517

4 dagar kvar
Avslutas 2020-05-29
15:12   (16:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.