Henri Pfeiffer Akvarell

776168

HENRI PFEIFFER (Tyskland, 1907-1952): Blommor, monogramsignerad och daterad HP 28, akvarell på papper, uppklistrad, ca 47x32 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Henri Pfeiffer Akvarell

Budhistorik (12 bud)
5953876
5953874
5953862
1 600
5953859
5953858
1 400

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.