August Puig Färglitografi

776167

AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 69/110, oramat blad, bladmått ca 70,5x61 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

August Puig Färglitografi

Budhistorik (8 bud)
5953045
5951891
5951809
600
5943463
550
5940342
450

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.