August Puig Färglitografi

776166

AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 62/100, oramat blad, bladmått ca 56x72 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

August Puig Färglitografi

Budhistorik (2 bud)

5943459
600
5936793

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.