Carl Brandt oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776162

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt 1915, olja på duk, ca 100x130 cm

två lagningar på duk

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

776162 - Carl Brandt oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5943754
5 200
5942767
5 000
5942580
3 600
5942579
3 400
5941686
3 200

8 timmar 46 minuter kvar
Avslutas 2020-05-28
15:15   (16:15 )
AKTUELLT BUD SEK:
5 200
510 EUR, 567 USD
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.