Stolar Karl-Johan

776160

STOLAR 1 par stolar samt 1 par karmstolar, mahogny, Karl-Johan, 1800-tal, ryggbricka med inläggningar av metalltråd, höjd 86-90 cm

1 stol med sprickor/lagningar på ben, 1 karmstol med limmad ryggbricka

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Stolar Karl-Johan

Budhistorik

2020-05-28 kl 11:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.