Oljemålning Einar Krüger

776145

EINAR KRÜGER (1910-1988), Fäbodvall, Härjedalen, olja på duk, signerad E Krüger, olja på duk, ca 80x99 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Einar Krüger

Budhistorik (2 bud)

5951585
5946523

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.