Tallrikar Kina

776144

TALLRIKAR, 7 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 22-23 cm

Nagg, sprickor

Orientaliskt, Porslin

Monter 30

Tallrikar Kina

Budhistorik (27 bud)
5941247
2 400
5940936
5940761
5940683
1 900
5926819
1 800

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.