Henrik Krogsholm oljemålning

776117

HENRIK KROGSHOLM (född 1960): abstrakt komposition, signerad på baksidan, olja på duk, ca 120x150 cm

Rum 17

Henrik Krogsholm oljemålning

Budhistorik (30 bud)
5945120
8 200
5945130
8 000
5945120
7 800
5945110
7 600
5945110
7 400

Slutpris SEK:
8 200
805 EUR, 894 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.