Barbord/barskåp art dèco

776058

BARBORD/BARSKÅP, 1930-tal, art dèco, två dörrar, höjd ca 54, 60x40 cm

Bruksslitage, faneravslag, nyckel finns

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Barbord/barskåp art dèco

Budhistorik (13 bud)
5949543
850
5949513
5947617
750
5945804
700
5943159
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.