Erik Ortvad

776007

ERIK ORTVAD (1917-2008): Motiv av byggnader, signerad och daterad 77, numrerad 286/300, litografier, motivmått 34x58 cm

Fack 39

Erik Ortvad

Budhistorik (20 bud)
5947361
2 400
5942976
5947359
5942976
5947358
1 900

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.