Väggspegel empirestil

775971

SPEGEL, 1900-talets början, empirestil, stomme i mahogny, svarvad samt snidad dekori, mått ca 53x37 cm

Bruks- och ådersrelaterat slitage, s

Speglar

Hylla 2

Väggspegel empirestil

Budhistorik (7 bud)
5945204
600
5945128
550
5940553
500
5945127
450
5940553

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.