Roland Svensson

775967

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2), Motiv av träd samt från skärgårdsmotiv, färglitografier, signerade roland S, nr 10/250 resp. 244/300, motivmått 42x26 resp. 34x26 cm

En med dedikation: Svenska Naturskyddsföreningens jubileumslitografi 1959

Tavelvagn 1

Roland Svensson

Budhistorik (3 bud)

5938645
5936866
600
5931081

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.