Syskrin

775947

SYSKRIN, bemålat med rosor, 1800-tal, 22x28 cm

Skador

Diverse, Allmoge

Monter 29

Syskrin

Budhistorik (19 bud)
5948258
1 300
5948025
5948256
5948025
5948255

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.