Salongsmatta Keshan

775855

SALONGSMATTA, Keshan, tillverkad i korkull, medaljongmönster mot ljus botten, signerad, ca 500x347 cm

Obetydligt slitage

Mattor/Textilier

Linnégatan 21, Norrköping

Salongsmatta Keshan

Budhistorik (2 bud)

5948119
12 000
5932828
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 178 EUR, 1 308 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.