Andreas Wargenbrant bulldog

775835

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): bulldog, skulptur, grönpatinerad brons, signerad och numrerad W 30/99 på bricka, höjd ca 29 cm.

Konst, Skulpturer

Drottninggatan 36, Malmö

Andreas Wargenbrant bulldog

Budhistorik (44 bud)
5940588
5 200
5937363
5 000
5940587
4 800
5937363
4 600
5940586
4 400

Slutpris SEK:
5 200
510 EUR, 567 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.