Tavla Wilhelm Ville Gernandt

775829

WILHELM VILLE GERNANDT (1863-1920), signerad V Gernandt, olja på duk, ca 98x74 cm

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Tavla Wilhelm Ville Gernandt

Budhistorik (27 bud)
5947523
5948036
2 800
5947523
2 600
5948035
2 400
5947523

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.