Carl-Axel Beijbom barstol

775821

CARL-AXEL BEIJBOM (1909-1971) Barstol, signerad samt daterad 1969 i tusch, betsad alm, höjd ca 83 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 9

Carl-Axel Beijbom barstol

Budhistorik (24 bud)
5943212
5943206
5943203
1 700
5942540
1 600
5940983

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.