Gun Setterdahl oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

775810

GUN SETTERDAHL (1912-2000), "Castell stella" signerad samt daterad 1948, olja på pannå, ca 31x34 cm

775810 - Gun Setterdahl oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Gun Setterdahl oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5937488
5937483
5937473
500

22 timmar 35 minuter kvar
Avslutas 2020-05-26
18:48   (19:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.