Oidentifierad konstnär

Föregående | Översikt | Nästa

775809

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sent 1900-tal, Abstrakt komposition, signerad A B, olja på duk, ca 96x89 cm

Konst, Nutida

775809 - Oidentifierad konstnär
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Oidentifierad konstnär

Budhistorik (5 bud)
5932001
500
5931238
450
5931215
5928420
5928365

1 dag kvar
Avslutas 2020-05-26
20:10   (21:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.