Kalle Eskola oljemålning

775800

KALLE ESKOLA (1912-1998) Växt, signerad samt daterad -63, olja på duk, 69x60 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Kalle Eskola oljemålning

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5929584
2020-05-21 15:35:03
30

2020-05-26 kl 19:44
Slutpris EUR:
30
306 SEK, 33 USD
Utropspris EUR: