Bojan Kina 1800-talets mitt

775767

BOJAN, med lock, Kina, 1800-talets mitt, dekor i emaljfärger av figurscen, kalligrafi, höjd ca 31 cm

Mynningsnagg, glasyrmistor

Orientaliskt, Porslin

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bojan Kina 1800-talets mitt

Budhistorik

2020-05-27 kl 12:39
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.