Jardinjärer 3 st

775741

JARDINJÄRER, 3 st, tidigt 1900-tal, koppar, höjd ca 15, 41x15

Bruksslitage

Metall, Diverse

Monter 19

Jardinjärer 3 st

Budhistorik (42 bud)
5942297
4 800
5942293
4 600
5941844
4 400
5941844
4 200
5941611

Slutpris SEK:
4 800
471 EUR, 523 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.