Golvurna Kanton

775667

GOLVURNA, Kanton, 1800-talets senare del, porslin, höjd ca 46 cm

mynning med nagg

Orientaliskt, Porslin

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Golvurna Kanton

Budhistorik (7 bud)
5949428
3 200
5946838
5949427
2 800
5946838
1 600
5940877
750

Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.