Axel Einar Hjort stolar

775663

AXEL EINAR HJORT, "Utö", stolar, 4 st, furu, sitthöjd ca 43, höjd 80 cm

bruksslitage, repor, en sits med färgrester, en sits nedslipad

Möbler, Stolar, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Axel Einar Hjort stolar

Budhistorik (15 bud)
5951436
23 000
5950317
22 000
5947122
21 000
5950315
21 000
5947122
20 000

Slutpris SEK:
23 000
2 258 EUR, 2 507 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.