Spelbord

775640

SPELBORD nyrokoko, 1800-talets senare hälft, höjd ca 75 cm, 84x80 cm

slitage, sprickor

Möbler, Soffbord, sidobord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Spelbord

Budhistorik (4 bud)

5952918
450
5952900
5950959
5944464

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.