Samling horn

Föregående | Översikt | Nästa

775636

KRUTHORN, mm, föremål av horn, 1800/1900-tal, längd max ca 23 cm

slitage

Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

775636 - Samling horn
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Samling horn

Budhistorik (1 bud)

5947704
2020-05-27 14:44:56

1 dag kvar
Avslutas 2020-05-29
19:39   (20:39 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.