Wilfredo Lam färglitografi

775624

WILFEREDO LAM (1902-1982): ur "Pleni Luna", signerad, numrerad 206/262, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm

ej examinerad ur ram

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Wilfredo Lam färglitografi

Budhistorik (13 bud)
5953193
5953189
1 900
5953186
1 800
5953185
1 700
5953182
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.