Corneille färglitografi

Föregående | Översikt | Nästa

775623

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): ur "Aida Hohhame a Verdi", signerad samt daterad Corneille -86, numrerad 15/75, färglitografi, bladmått ca 66x50 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

775623 - Corneille färglitografi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Corneille färglitografi

Budhistorik (2 bud)

5941172
2020-05-25 09:24:15
5941171
2020-05-25 09:23:56
500

3 dagar kvar
Avslutas 2020-05-28
21:04   (22:04 )
AKTUELLT BUD SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.