Ivan Joern oljemålning

775619

IVAN JOERN (född Karlstad 1902-1968)/tillskriven: Komposition, olja på duk, ej signerad, ca 27x35 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Ivan Joern oljemålning

Budhistorik

2020-05-28 kl 17:39
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.