Orientmatta Sarouk

Föregående | Översikt | Nästa

775615

ORIENTMATTA Sarouk, ull på bomullsvarp, semiantik, ca 337x200 cm

slitage, kantskador, ställvis synlig varp, fläckar

Mattor/Textilier

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

775615 - Orientmatta Sarouk
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Orientmatta Sarouk

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2020-05-28
21:24   (22:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.