Bordsur Frankrike 1800-tal

775574

BORDSUR, Frankrike, 1800-tal, brons, urverk krönt på karp med spelande putti, urverk med romerska siffror, nyckel och pendel medföljer, höjd ca 40, bredd 24 cm

Slitage

Klockor/Ur

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bordsur Frankrike 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
5946044
9 000
5946033
8 800
5946023
8 600
5946030
8 400
5946023
8 200

Slutpris SEK:
9 000
884 EUR, 981 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.