Gemla stolar

775501

GEMLA, stolar, 12 st, 2001, stämplade undertill, massiv ek, läderklädd sits, sitthöjd ca 43, tot höjd 81 cm.

Ben med fuktskador

Möbler, Stolar

Rum 22

Gemla stolar

Budhistorik (29 bud)
5939223
4 400
5939215
4 200
5935796
5939214
5935796
3 800

Slutpris SEK:
4 400
432 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.