Björn Rosendal Äggoljetempera

775497

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): Blomsterstilleben i blå kruka, signerad samt daterad 66, äggoljetempera på duk, ca 74x65 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Björn Rosendal Äggoljetempera

Budhistorik (10 bud)
5952770
700
5952774
700
5952770
650
5952772
600
5952770
550

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.