Corneille färglitografi

775494

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad Corneille samt daterad -81, numrerad 139/200, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm, oramat blad

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Corneille färglitografi

Budhistorik (2 bud)

5952125
5943189

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.