Skrivbord

775492

SKRIVBORD, omkring 1900-talets mitt, massiv teak, hurts med lådor och utdragbar skiva, höjd ca 76, 195x95 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Skrivbord

Budhistorik (3 bud)

5943158
5936527
5928498

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.