Bönematta antik

775352

ORIENTMATTA, antik, bönematta, anatolisk, ca 198x118 cm

Omfattande slitage, omfattande äldre lagningar

Mattor/Textilier

Matthylla 4

Bönematta antik

Budhistorik (9 bud)
5944084
5943484
1 400
5943117
1 300
5943482
1 300
5943117

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.