Rölakan design Anna Johanna Ångström

775289

ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM, matta, rölakan, monogramsignerad Å, geometriskt mönster i blå nyanser med rosa detaljer, ca 200x133 cm

Fransar med slitage

Mattor/Textilier

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (18 bud)
5946980
5934491
5934491
1 800
5946977
1 700
5934491

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.