Enn Pöldroos oljemålning

775273

ENN PÖLDROOS, samtida, Motiv med kvinofigur mot blå himmel, signerad och daterad 1991, olja på duk, ca 110x75 cm

Ställvis krackelyr och färgsläpp

Fack 42

Enn Pöldroos oljemålning

Budhistorik (17 bud)
5927893
14 000
5923449
13 500
5927888
13 500
5923449
13 000
5927883
12 500

Slutpris SEK:
14 000
1 374 EUR, 1 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.