Terrin Royal Copenhagen

Föregående | Översikt | Nästa

775257

TERRIN, porslin, Royal Copenhagen, nr 150/597, med lock och fat, målad dekor av påskliljor, terrinens längd ca 33, fatets längd ca 49, höjd ca 30 cm

Smärre repor, fatets förgyllning med slitage

Keramik/Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

775257 - Terrin Royal Copenhagen
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Terrin Royal Copenhagen

Budhistorik (2 bud)

5931072
2020-05-22 08:53:12
950
5931071
2020-05-22 08:52:31

2 dagar kvar
Avslutas 2020-05-27
21:38   (22:38 )
AKTUELLT BUD SEK:
950
93 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.