Erling Ärlingsson oljemålning

775240

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982) "Vinter Sillegården", monogramsignerad EÄ, olja på pannå, 50x61 cm

Rum 18

Erling Ärlingsson oljemålning

Budhistorik (19 bud)
5934165
5 800
5934160
5 600
5934152
5 400
5934158
5 400
5934152
5 200

Slutpris SEK:
5 800
569 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.